Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Представники Конгресу мусульман України взяли участь у міжнародній конференції з міжрелігійного діалогу

10.05.2024 / 7

7–8 травня в місті Доха (Катар) відбулася XV міжнародна конференція з міжрелігійного діалогу. Організували форум Міністерство закордонних справ Катару та Міжнародний центр міжконфесійного діалогу в Досі. Цьогорічна тема заходу — «Інтеграція релігії, освіти та сімейних цінностей у сім’ю».

У міжрелігійному діалозі взяли участь представники трьох релігій: ісламу, християнства та юдаїзму. Конференція відбувається що два роки, й цього разу учасниками заходу стали 300 релігійних діячів із 70 країн, зокрема представник Конгресу мусульман України Тарик Сархан

— Звісно, ми живемо в час нових викликів, — розповідає він, — тож, на мою думку, на цій зустрічі обговорили дуже актуальні теми, а саме: вплив зовнішніх факторів на дестабілізацію поняття та значення сім’ї.

Участь у форумі взяла також представниця Ліги мусульманок України Олена Мироненко. У центрі її уваги було обговорення сучасних факторів, що впливають на дестабілізацію понять значення сім'ї:

— Нині важливо бачити зовнішні виклики та можливий вплив на дестабілізацію розуміння концепції сім’ї з урахуванням релігійного аспекту. Треба бути готовим до розв’язання цих нових викликів у вихованні наступних поколінь, відродженні громад і націй — наразі це дуже важливо.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси