Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Жіноча громадська організація «Мар'ям»

ЖГО «Мар'ям» створена в 2005 році для забезпечення потреб жінок-мусульманок в культурно-освітніх заходах, громадській роботі, реалізації благодійних проектів. Наприкінці 2014 року успішна робота громадської організації «Мар'ям» була відзначена спеціальною нагородою і сертифікатом Всесвітньої конференції «Роль жінки у благодійній діяльності» при уряді Кувейту.

Організація «Мар'ям» проводить релігійно-просвітницькі, педагогічні, культурні лекції та семінари для жінок України; допомагає жінкам примножувати свої знання та навички як в питаннях релігії (гурток заучування Корану «Фірдаус», щотижневі заняття з фикху, лекції, семінари, літні жіночі просвітницько-оздоровчі табори), так і в мирських справах (курси крою та шиття, перукарського мистецтва, комп'ютерної грамотності).

Чимало уваги «Мар'ям» приділяє питанням здоров'я: в Ісламському культурному центрі Києва кілька разів на рік проводяться тематичні заходи, присвячені фізичному і душевному здоров'ю жінки; проходять регулярні заняття з фітнесу, створені умови для роботи перукарні, косметологічного і масажного кабінету.

Крім того, зусиллями активісток організації «Мар'ям» щовесни проводиться Міжнародна жіноча конференція, на якій жінки різних релігійних поглядів спільно розглядають проблеми і виклики сучасного життя, а також шукають можливості для їх вирішення.

Говорячи про причини успішної діяльності організації, її колишня глава Сюзанна Іслямова підкреслила важливість залучення до благодійної діяльності якомога більшої кількості активних жінок: «Хтось йде в декрет, хтось змінює місце проживання зі своєю сім'єю, хтось починає новий проект на роботі і не має в своєму розпорядженні так багато вільного часу - якщо в організації всього кілька людей, і нові люди не приходять і не поділяють функції  учасницями, кожну таку втрату буде важко замінити».

Адреса: м. Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 25-А

Телефон +38 (044) 490-99-00

факс +38 (044) 490-99-22

e-mail: maryam@arraid.org

Новини організації:

Сторінки

Підписатися на Мар'ям - Київ

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси