Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Наша історія

Від невеликої групи ентузіастів у 1997 до 20 організацій у багатьох регіонах України в 2017 році — такий шлях перейшла ГСВА «Альраід», що виросла з міжобласної асоціації (5 організацій в обласних центрах) у всеукраїнську.

Об’єднання на засадах рівноправного партнерства, певна централізація зі збереженням автономії кожної організації-члена стали надійним підґрунтям для ефективної координації, а водночас оперативного ухвалення важливих рішень на місцях. Прикладами тривалої ефективної праці є безліч успішних проектів, що служать на добро не лише українських мусульман, а й цілого українського суспільства.

Утілюючи принцип виборності керівних і контрольних органів на загальних зборах організацій-членів Асоціації, голову та членів правління «Альраід» обирають голосуванням.

Голови Асоціації:

Муаз Абу Обейда (1997–1999)

Фарук Ашур (2000–2005)

Ісмаіл Кади (2005–2012)

Бассіл Марееі (2013–2016)

Сейран Арифов (від 2017)

Маємо за плечима роки плідної співпраці з Федерацією ісламських організацій Європи (FIOE), де ми — одна з організацій-засновниць, з Міжнародним центром «Аль-Васатия» в Кувейті, Форумом європейських мусульманських молодіжних та студентських організацій (FEMYSO), Міжнародним ісламським форумом студентських організацій (IIFSO), ОБСЄ/БДІПЛ, МОМ, УВКБ ООН, ПРООН, Європейським центром з питань меншин, Європейським молодіжним парламентом, німецьким фондом MuslimeHelfen.

Асоціація «Альраід» та її члени не раз отримували подяки та нагороди органів влади, міжнародних, громадських і релігійних організацій за внесок у зміцнення миру та злагоди в Україні, ініціювання та участь у соціально-значущих проектах, ширення загальнолюдських цінностей: добра, милосердя, толерантності, справедливості, гуманізму; пропаганду здорового способу життя та внесок у різнобічний розвиток молоді.

Матеріали за темою:

Підписатися на Історія розвитку

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси