Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Допомога Збройним силам від Конгресу мусульман України

24.04.2024 / 13

Конгрес мусульман України придбав портативну зарядну станцію та радіостанції для підрозділу Сил ТрО Збройних сил України. 

Військовий капелан одного з окремих батальйонів Сил територіальної оборони Павло Федосов звернувся до президента Конгресу мусульман України Сейрана Арифова, адже, за його словами, удари росіян по об’єктах електроенергетики впливають і на роботу бойових підрозділів.

— Наш батальйон перебуває на південному напрямку та постійно бере участь у боях. Звичайно, більшість потрібного (форму, бронежилети, каски тощо) нам надає держава, але не завжди є можливість терміново забезпечити всі потреби бійців. З деякими речами та інструментами є проблема, — розповідає капелан. 

Павло Федосов каже, що військові використовують генератори, та це не завжди зручно: 

— Найближча заправка від нас — у радіусі 60 км, через це ми переходимо на портативні зарядні станції, зручніші у використанні. Я попросив допомогти придбати таку, і президент Конгресу мусульман України відразу відгукнувся на прохання. Ми змогли придбати радіостанції та зарядний пристрій, що тепер нам дуже допомагають. Особисто я та мій підрозділ висловлюємо велику подяку КМУ та Сейрану Арифову за таку допомогу.

Радіостанції потрібні капелану, щоби постійно мати зв'язок. Коли Павло Федосов вступив до лав ЗСУ, придбати радіостанцію йому допоміг один благодійник. Пізніше через термінову потребу цю радіостанцію капелан подарував своєму підрозділу.

— Проте останнім часом виникла велика потреба в радіостанціях — як у мене, так і в побратимів, — каже пан Павло. — Коли я пересуваюся між підрозділами та  їжджу до побратимів, мені завжди потрібен зв'язок, тож я звернувся по допомогу до наших братів із Конгресу мусульман України. 

За словами Сейрана Арифова, Конгрес намагається регулярно підтримувати ЗСУ:

— Коли до нас звертаються наші військові-мусульмани з проханням про певну допомогу, ми завжди намагаємося допомогти. Не завжди це просто й не завжди можемо одразу це зробити, але ми шукаємо меценатів, якісь фонди. Робимо те, що в наших силах, що дозволяють можливості. І насправді це найменше, що можемо зробити для наших братів, які боронять нас усіх від ворога.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси