Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Мусульмани Одещини організували добродійну поїздку для евакуйованих із Сектору Газа

08.04.2024 / 8

Напередодні свята Ід аль-Фітр представники ІКЦ «Аль-Масар» (Одеса) організували поїздку до торговельно-розважального центру для українців, евакуйованих із Сектору Газа.

Директор ісламського культурного центру Хамза Іса, що супроводжував дорослих і дітей до ТРЦ, вручив кожному певну суму на покупку одягу до свята. 

У дорозі пан Хамза привітав усіх із прийдешнім святом і прочитав дуа за якнайскоріше відновлення справедливости та подякував тим, завдяки кому ця поїздка стала можливою:

— Я прошу у Всевишнього якнайскорішого миру для наших країн. Хочу також подякувати кожному, хто долучився до цієї шляхетної справи та став причиною усмішок і позитивних емоцій на обличчях цих людей. Нехай Всевишній Аллаг віддячить кожному, хто долучається до наших зборів і робить добрі справи.

Психологиня та голова жіночого відділу ІКЦ «Аль-Масар» Танзіля Іса розповіла, як важливо допомагати та підтримувати дітей і жінок, що опинились в умовах жорстокої війни: 

— Ми маємо такі реалії: з однієї війни — в іншу. Але навіть це не заважає нам робити щось, що буде причиною радости для цих світлих дітей та жінок. Вони всі мають свої жахливі історії, вони перелякані — це нормально. Наша задача — полегшити їхню адаптацію та допомогти рухатися далі, надаючи потрібну їм моральну підтримку.

Під час поїздки до ТРЦ лунали сирени повітряної тривоги, але попри це зробити покупки все-таки вдалося. Поки матусі обирали речі, Айша Іса супроводжувала дітей, розважала їх і допомагала з вибором суконь до свята.

— Ці діти потребують уваги — всі такі різні, але такі світлі. Ми багато гралися та добирали одяг для них. Під час повітряної тривоги, на жаль, деякі дуже лякалися та в паніці шукали свою маму. Але ми швидко намагалися їх заспокоїти та всі разом пройти до укриття. Головне, що врешті-решт досягли мети: діти щасливі обновам і готові до свята.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси