Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Тепло в родину — Конгрес мусульман продовжує зимові акції

22.01.2024 / 87

Конгрес Мусульман України разом з Духовним управлінням мусульман України «Умма» розпочали 2024 рік з реалізації великого добродійного проєкту допомоги нужденним сім'ям. Головним партнером ініціативи стала організація Human Appeal з Австралії.

Завдяки підтримці та пожертвам австралійських мусульман у Києві та Дніпрі роздали продуктові набори та комплекти ковдр і подушок. Допомогу отримали передусім внутрішньо переміщені особи, багатодітні родини та самотні літні люди.

В Ісламському культурному центрі Києва роздано 150 продуктових наборів і 130 комплектів ковдр і подушок. Люди, що отримали їх, дякують організаторам акцій. 

— Ми дуже вдячні братам і сестрам з Австралії за допомогу! В цей холодний час для нас це промінь тепла, — поділилася емоціями пані Ольга, одна з тих, хто отримав допомогу.

Підтримка австралійських партнерів дуже важлива, каже президент Конгресу мусульман України Сейран Арифов:

— Перед повномасштабним вторгненням [РФ] ми співпрацювали з багатьма закордонними добродійними фондами, а саме з Human Appeal співпрацю вдалося налагодити у 2022 році. Мусульмани з Австралії вирішили підтримати своїх братів в Україні такою допомогою.

20 наборів подушок з ковдрами роздали нужденним у Дніпрі, також ці люди отримали адресну фінансову допомогу від Конгресу мусульман України. Координував акцію імам Ісламського культурного центру Дніпра Віталій Оверко.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси