Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Евакуйовані брати і сестри з Гази завітали до ІКЦ «Аль-Масар»

03.01.2024 / 16

Керівник одеського ІКЦ «Аль-Масар» Хамза Іса разом з активістами центру в понеділок організували зустріч з евакуйованими українцями з Сектору Гази.

— Від одягу та продуктів до моральної підтримки — так ми допомагаємо нашим братам і сестрам, — поділився Хамза Іса.

Одеса стала першим містом України, де зустріли евакуйованих з Гази. Тут їх поселили в обласному центрі соціально-психологічної допомоги.

Мусульмани Одещини активно підтримують евакуйованих жінок і дітей. З перших днів волонтери «Аль-Масар» почали збирати одяг, продукти та гроші для підтримки сімей з Сектору Газа. Щопонеділка в ісламському центрі проводять іфтар, на який збирається багато мусульман.

— Разом з братами ми поїхали до центру, забрали їх до мечеті. Вони потребують підтримки, будь-якої, але насамперед це моральна підтримка. Ми запросили їх до нас, щоб вони розуміли та відчули, що вони не самі, — підкреслив імам Хамза.

Також після п’ятничної молитви, Хамза Іса разом з головою жіночого відділу ІКЦ Танзілею Ісою завітали до центру соціально-психологічної допомоги з гарячим пловом, фруктами та смаколиками. 

— Не передати словами, як боляче усвідомлювати, — каже він, — що життя та плани, що всі мрії знищенні тими, хто вважає, що має право гратися долями людей. Просимо Аллага дарувати сил, терпіння та можливість возз’єднатися з рідними.

За останній місяць центр соціально-психологічної допомоги прийняв понад 200 біженців з Сектора Гази, підтримку яким надали мусульманські громади Одещини.

Наприкінці листопада обласний центр соціально-психологічної допомоги відвідав Президент України Володимир Зеленський, вручивши цінні подарунки сім’ям евакуйованим із Сектора Газа.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси