Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Ісламський культурний центр Запоріжжя вкотре допомагає нужденним

08.05.2024 / 5

У Запоріжжі імам Мухаммад Мамутов передав продуктові набори багатодітним сім'ям.

За час повномасштабного вторгнення РФ в Україну Ісламський культурний центр «Віра» регулярно долучається до надання допомоги нужденним за межами мечеті. Через велику кількість вимушених переселенців з области, кількість нужденних невпинно збільшується — про це розповідає шейх Мухаммад:

— Війна триває, через руйнування та окупацію українських міст потреби щораз більші. Ми намагаємося допомагати всім. Звісно, підтримуємо прихожан мечеті, але не забуваємо і про немусульман. Наша релігія вчить нас з дитинства до вміння та важливости допомоги людям незалежно від віровизнання. У Сунні пророка Мухаммада (мир йому і благословення) дуже багато таких прикладів.

Цього разу допомогу від ІКЦ «Віра» передали громадській організації «Берегиня», що спеціалізується на підтримці багатодітних сімей. За словами імама, це не перший випадок співпраці з «Берегинею»: 

— Ми постійно шукаємо нові знайомства, зв’язки з іншими організаціями. Минулого разу ми допомогли, надавши теплий одяг та генератор для багатодітних родин, а тепер надано продуктові набори та засоби особистої гігієни. Намагаємося підтримувати одне одного в цей час.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси