Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

́Ісламський культурний центр у Чернівцях відвідали студенти

20.05.2024 / 8

16 травня до Ісламського культурного центру «Буковина» в Чернівцях завітали студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича: політологи, філологи, історики та богослови. 

Імам центру Мухаммад Мамутов провів для гостей екскурсію, розповівши про основи ісламу та іману.

— Було багато цікавих питань, наприклад, про фундаменталізм в ісламі, радикальні течії та, звісно, про права жінок в ісламі — це найактуальніша тема для всіх, — розповів імам.

Супроводжував їх доктор філософських наук, отець Микола Шкрібляк. У своєму фейсбук-дописі він поділився своїми враженнями від зустрічі:

«Зустріч мала тривати одну годину, проте знайомство з імамом та його родиною, життям, служінням, суспільно-релігійно та просвітньою діяльністю центру виявилися настільки захоплюючими та інтригуючими, що ми не встигли оглянутися, як проминуло 2,5 години. Надзвичайно динамічна, змістовна та глибоко пізнавальна бесіда переросла в діалог і дискусію, а завершили дружніми обіймами та смакуванням найкращими у світі солодощами. Ось таке воно, миловидне сучасне обличчя ісламу, виразником і уособленням якого є імам Мухаммад».

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси