Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Представники Конгресу мусульман долучилися до зборів Одеського об’єднання національностей

16.05.2024 / 6

16 травня відбулося засідання ради Одеського об’єднання національностей, що діє при Одеському міському голові. 

У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Одесі, добродійних, громадських і міжнародних організацій. 

До засідання долучилися також представники мусульман Одещини: директор ІКЦ «Аль-Масар» Хамза Іса, голова жіночого відділу при ІКЦ Танзіля Іса, депутат Одеської ОДА Февзі Мамутов та голова Ліги мусульман України Айша Іса.

Міський голова Геннадій Труханов упевнений, що подібну політику в керуванні міст треба впроваджувати по всій Україні:

— Впевнений, наша стійкість і сила — саме  в такому розмаїтті та синергії народної й офіційної дипломатії. Гадаю, наш життєвий уклад, нашу політику управління мультикультурним суспільством потрібно впроваджувати в усій країні. <…> Я дуже вдячний за численну допомогу, що надходить до Одеси завдяки взаємодії громад та дипломатичній місії за своїми країнами. Висловлюю подяку за постійну благодійну діяльність, яку провадять фонди, організації та місії безпосередньо в одеській громаді.

Міський голова повідомив, що невдовзі в Одесі розпочнуться так звані мультикультурні тижні, де кожна діаспора зможе представити свою культуру та традиції на різних майданчиках і в різних форматах. За словами Хамзи Іси, ця подія дуже важлива, адже взаємодія всіх секторів позитивно впливатиме на розвиток міста:

— Це важливий крок міської влади. Це означає, що нас бачать і нас чують. Саме так повинна працювати будь-яка влада. Пріоритет — знати, що потрібно людям. Таке засідання та об'єднання всіх важливих секторів неодмінно принесе користь місту та Україні загалом. Працюємо задля перемоги.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси