Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Заступник міністра освіти відвідав ІКЦ Києва

01.09.2023 / 27

1 вересня заступник міністра освіти України Андрій Вітренко разом з делегацією завітав до Ісламського культурного центру Києва. Гостям провели екскурсію, показали приміщення жіночої, чоловічої мечеті та жіночого центру розвитку. 

Окрему увагу пан Вітренко приділив ознайомленню з діяльністю лінгвістичного ліцею «Наше майбутнє». Директорка закладу Руслана Марцинішина розповіла про програму ліцею, успішність учнів, складнощі в організації навчального процесу під час повітряних тривог. Також гості мали змогу оглянути класні приміщення.

Опісля відбулася зустріч заступника міністра з президентом Конгресу мусульман України Сейраном Арифовим. Під час розмови шейх Сейран розповів про діяльність мусульманської громади Києва, її внесок у волонтерську допомогу ЗСУ, добродійні та просвітні ініціативи ІКЦ Києва. Сторони також обговорили організаційні моменти функціонування ісламського культурного центру столиці.

Про цей візит пан Вітренко повідомив у соцмережах

«Разом з командою депутатів націлені розширювати нашу співпрацю та допомагати розвитку Ісламського культурного центру [Києва]».

Наприкінці відвідин заступник міністра освіти отримав у подарунок від муфтія ДУМУ «Умма» Мурата Сулейманова переклад Корану українською мовою.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси