Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Ісламський культурний центр Харкова отримав подяку від міського голови

23.08.2023 / 53

У Харкові відбулися урочистості з нагоди Дня міста за участи міського голови Ігоря Терехова та представників місцевої адміністрації.

На заході окремо відзначено Ісламський культурний центр «Аль-Манар». Подяку за зусилля центру у служінні місту та його жителям під час воєнного періоду від пана Терехова отримав директор ІКЦ, шейх Білал Хамзе.

«За активну громадянську позицію, розвиток волонтерського руху, гуманітарну допомогу мешканцям міста Харкова під час воєнного стану, з нагоди Дня міста та Дня незалежности України», — сказано в тексті подяки.

Білял Хамзе, своєю чергою, подякував за визнання зусиль мусульманської громади та її внеску у спільну боротьбу українців за незалежність нашої країни:

— Мусульмани Харкова після початку повномасштабного вторгнення [РФ] активно ставали на захист нашого міста, брали участь у волонтерській діяльності. Ісламський культурний центр «Аль-Манар» надавав прихисток і допомогу сотням містян. Ми робимо це й зараз, і готові продовжувати.

Нагороди у вигляді почесних грамот Харківської міської ради, почесних грамот виконавчого комітету міськради та подяк міського голови отримали також активісти ветеранського руху, військовослужбовці, педагоги, науковці, працівники комунальної та медичної галузей.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси