Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Конгрес мусульман України роздає продуктові набори з нагоди початку Рамадану

29.03.2023 / 42

25 березня в Ісламському культурному центрі Києва відбулася роздача близько 200 продуктових наборів малозабезпеченим родинам. Акція стала можливою завдяки партнерству Конгресу мусульман України та німецького добродійного фонду MuslimeHelfen.

Допомогу отримали вимушені переселенці, малозабезпечені мусульманські родини, багатодітні сім'ї та самотні літні люди. 

У кожному продуктовому наборі — продукти найпершої потреби: макаронні вироби, борошно, рис, цукор,  вівсянка, олія, чай, тушкованка тощо. 

Директор Ісламського культурного центру Ісмаїл Кади, згадуючи відомий хадис, каже:

— «Хто нагодував постувальника, той отримає нагороду, подібну до його нагороди, й це нітрохи не зменшить нагороди постувальника». Ми спільно з активістами ІКЦ Києва намагаємося протягнути руку допомоги насамперед тим, хто у скруті.

Загалом у місяць Рамадан Конгрес мусульман України спільно з кількома громадськими організаціями планує допомогти щонайменше 1500 сім'ям. 

— Акції відбуватимуться в Києві та в інших містах України, де діють ісламські культурні центри Конгресу. Наступна продуктова допомога запланована на останні десять днів священного місяця, —  підсумовує очільник столичного  ІКЦ.

Попри всі складнощі та війну з російським окупантом, що точиться на українських землях, Конгрес мусульман України разом з небайдужими людьми та організаціями реалізує заплановані добродійні проєкти, стоячи на позиціях захисту територіальної цілісности нашої країни та її незалежности.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси