Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Продукти, аптечки та спальники — гуманітарний вантаж для Бахмута

21.02.2023 / 109

Конгрес мусульман України вчергове надіслав гуманітарну допомогу у фронтову зону. 

Активісти Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада (Львів) зібрали продукти, медикаменти, спальні мішки та окопні свічки. Цього разу машина з гуманітарною допомогою прибула до м. Бахмут у Донецькій області.

Волонтери також привезли 40 продуктових наборів, у складі кожного макаронні вироби, борошно, рис, вівсянка, халяльна тушкованка, масло, чай тощо. Передано й 10 аптечок із найпотрібнішими медикаментами.

Активісти відправили до Бахмута 15 спальних мішків для військовослужбовців, кілька десятків окопних свічок, що виготовили активістки громадської організації «Ірада».

Як заявив координатор акції Амін аль-Касем, ця допомога — для тих, хто найбільше потребує лікарських засобів і медичних матеріалів: 

— Кожна аптечка містить 24 найменування ліків найпершої потреби: знеболювальні препарати, антибіотики, адсорбенти, жарознижувальні засоби, різні мазі тощо. 

За його словами, попри всі труднощі Конгрес мусульман України разом із небайдужими людьми та іншими волонтерськими організаціями продовжує свою діяльність у цьому напрямі:

— Уже рік (від початку масштабного вторгнення РФ. — Ред.) ми зосереджені переважно на гуманітарній допомозі. Висловлюю подяку всім небайдужим волонтерам та організаціям, що підтримують добродійні проєкти, допомагаючи хлопцям на передовій.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси