Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Малозабезпечені родини отримали допомогу в Рамадан

28.03.2023 / 77

В Ісламському культурному центрі Києва відбулася роздача продуктових наборів для нужденних. Акція під назвою «Продуктовий набір Рамадану» (Ramadan food parcel) організована Конгресом мусульман України (КМУ) за підтримки австралійського добродійного фонду Human Appeal Australia (HAA)

У кожному наборі — 5 кг борошна, 5 кг макаронних виробів, 5 кг рису, цукру та вівсянки, 3 л олії, 500 г чаю, тушкованка тощо. Вага такого пакунка становить 30 кг.

З огляду на поточну ситуацію продуктову допомогу отримали малозабезпечені мусульманські родини, внутрішні переселенці та інші категорії людей, що потребують матеріальної підтримки.

За словами директора столичного ІКЦ Ісмаїла Кади, добродійна акція організована КМУ з нагоди священного місяця Рамадан:

 — У вихідні дні першого тижня посту ми сформували та роздали 200 великих продуктових наборів. До кожного традиційно ввійшли продукти тривалого зберігання, а саме крупи, масло, чай. Рамадан — місяць добра й місяць щедрости.

Як зауважив координатор акції Амін аль-Касем, у допомозі своєму братові по вірі — велика винагорода Всевишнього:

 —  Акція в Києві, а також заплановані на наступний тиждень акції в інших містах України — яскраве свідчення братерської допомоги з боку наших партнерів. Ми дуже хочемо, щоб кожен мусульманин усупереч матеріальному становищу відчув насолоду поклоніння в цей місяць.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси