Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Конгрес мусульман України роздав понад півтисячі продуктових наборів у Києві

06.09.2022 / 61

В Ісламському культурному центрі Києва відбулася чергова роздача продуктових наборів для нужденних. Акцію організував Конгрес мусульман України (КМУ) за підтримки німецького добродійного фонду MuslimeHelfen. Завдяки допомозі одновірців із Німеччини вдалося вкомплектувати 400 наборів. До кожного ввійшли борошно, цукор, макарони, олія, чай та інші продукти.

Акцію підтримала й місцева мусульманська громада: на пожертви українських мусульман удалося зібрати ще понад 150 наборів. Як завжди, продукти роздавали нужденним: самотнім літнім людям, багатодітним сім'ям, малозабезпеченим і сиротам.

За словами президента КМУ Сейрана Арифова, підтримка найнезахищеніших верств — один із постійних напрямків діяльности організації:

«Війна та погіршення економічного становища у країні відбилися на становищі людей, зокрема мусульманської спільноти України. Тож Конгрес мусульман України намагається робити все, що може, щоб підтримати тих, хто найбільше цього потребує».

«Це вже друга від початку війни роздача продуктів, що нам удалося організувати спільно з MuslimeHelfen. — розповідає директор Ісламського культурного центру Києва Ісмаїл Кади. — Ми вдячні нашим німецьким друзям за постійну підтримку та багаторічну співпрацю, а надто за те, що вони не відмовилися від реалізації таких проєктів в Україні попри складнощі, пов'язані з воєнним станом».

Ісмаїл Кади додав, що роздача продуктових наборів у рамках цієї ініціативи найближчим часом відбудеться й в інших містах країни: 

«Ми плануємо роздавати продукти в Київській області, Львові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та Кам'янському Дніпропетровської области. І, звичайно, сподіваємося, що за підтримки меценатів зможемо допомагати нужденним і далі».

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси