Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Конгрес мусульман України за підтримки «Бейт аль-Маль» роздав продукти в Запоріжжі та Дніпрі

28.04.2022 / 20

Конгрес мусульман України за підтримки американського добродійного фонду «Бейт аль-Маль» організував акцію продуктової допомоги нужденним у Запоріжжі та Дніпрі.

У двох містах активісти КМУ роздали 80 харчових наборів тим людям, що найбільше потребують матеріальної підтримки у складні часи війни. За словами президента Конгресу мусульман України Сейрана Арифова, ці акції стали продовженням традиційного напрямку роботи організації:

— Ми вже кілька років проводимо акції роздачі найпотрібніших продуктів найменш заможним верствам населення. Ми робили це перед пандемією, під час пандемії та, звісно, не припинили цю роботу після початку повномасштабної війни.

За словами координатора акції, Хамзи Іси, за два останні місяці гуманітарна ситуація, особливо у прифронтових регіонах, значно ускладнилася. Є складнощі з постачанням продуктів, дуже зросли  ціни, тож багато людей не мають змоги купити навіть найпотрібнішого: 

— Ми, представники Конгресу мусульман України, дуже раді, що є такі організації, як цей добродійний фонд «Бейт аль-Маль» зі Сполучених Штатів, що не лишаються осторонь і допомагають українським мусульманам у ці складні часи. Ми вже роздали продукти в Запоріжжі та Дніпрі, але плануємо продовжити цю акцію в інших містах України.

Нагадаємо, що перед цим роздачі продуктових наборів за підтримки Конгресу мусульман України відбулися в Києві, Львові, Чернівцях, Кам'янському, Івано-Франківську та в Закарпатській області.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси