Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Конгрес мусульман України купив одяг для дітей Херсонщини

25.04.2022 / 12

Конгрес мусульман України продовжує діяльність, скеровану на допомогу нужденним верствам населення. Днями активісти організації змогли реалізувати складну акцію з надання допомоги дітям, що залишаються на тимчасово окупованих територіях Херсонщини. 

За словами президента Конгресу Сейрана Арифова, це було досить непросте завдання, але все відбулося успішно: 

— Ми розуміємо, що гуманітарна ситуація на територіях, що тимчасово окуповані росіянами, вкрай складна та погіршується щодня. Чимало людей там потребують постійної матеріальної підтримки та допомоги. Тож напередодні свята Ід аль-Фітр ми вирішили допомогти з придбанням одягу для 200 дітей на Херсонщині. 

У рамках першого етапу акції придбано 40 комплектів одягу для хлопців і дівчат. Уся допомога успішно дійшла до адресатів, і тепер Конгрес планує продовжити акцію.

— Сподіваюся, що ця благословенна кампанія, спрямована на підтримку наших одновірців, з допомогою Аллага та за підтримки небайдужих людей матиме продовження, — каже Хамза Іса, координатор акції. — Ми навіть у ці важкі часи намагаємося нести радість у серця людей, підтримувати їх і полегшувати хоча б трохи їм життя.

Безумовно, ця акція має велике значення для Конгресу мусульман України не тільки з погляду доброчинности. Також вона засвідчує, що Конгрес і далі опікується мусульманами України на всій її території та намагається зміцнювати їхню мусульманську ідентичність.

— Ця акція також має стати своєрідним подарунком до свята тим мусульманам, що, на жаль, поки не можуть вільно святкувати Ід аль-Фітр разом з усією мусульманською спільнотою країни, — каже Сейран Арифов.

Конгрес мусульман України дякує всім меценатам, що долучилися до доброї справи та жертвують для допомоги нужденним.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси