Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Конгрес мусульман України вкотре роздавав продукти нужденним

21.04.2022 / 33

Активісти Конгресу мусульман України роздали понад сотню продуктових наборів нужденним у Києві. Акція відбулася на подвір'ї ісламського культурного центру міста та була організована за підтримки німецького добродійного фонду MuslimeHelfen. Цього разу продукти передали, зокрема, представникам татарської громади міста. Це літні жінки та чоловіки, що живуть у Києві десятки років і є «ветеранами» місцевої мусульманської спільноти.

Перед початком заходу президент Конгресу мусульман України Сейран Арифов нагадав присутнім про випробування Всевишнього та потребу терпіння під час цих випробувань.

«Завдання мусульманина — допомагати нужденним у добрі часи та в погані часи, — сказав шейх Сейран. — Тому попри всі складнощі ми проводимо такі акції та проводитимемо їх надалі не тільки у Києві, а й в інших містах та областях України».

До кожного харчового набору входить борошно, олія, рис, цукор, макаронні вироби, чай. Також під час цієї роздачі до наборів додали ковбасні вироби та м’ясо курки.

Нагадаємо, роздачі продуктових наборів за підтримки Конгресу мусульман України відбулися в Запоріжжі, Львові, Чернівцях, Кам'янському, Івано-Франківську та в Закарпатській області.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси