Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Окупанти захопили дитячий центр Конгресу мусульман України

06.03.2023 / 324

Окупаційна російська влада в тимчасово захопленому Генічеську привласнила будівлю дитячого оздоровчого центру, що належить Конгресу мусульман України. Про це повідомив очільник організації Сейран Арифов.

На внески добродійників Конгрес мусульман України придбав двоповерхову будівлю в Генічеську та переоблаштував її для проведення літніх оздоровчих таборів для дітей:

— Протягом кількох років ми використовували цей центр у Генічеську для проведення різноманітних культурно-просвітніх, духовних, спортивно-оздоровчих заходів — переважно для дітей і підлітків. Він досить зручно розташований, неподалік від моря. Влітку ми організовували там табори для дітей.

Інформації про те, як саме окупанти планують використовувати захоплену будівлю дитячого центру, президент Конгресу мусульман не має:

— Єдине, що нам відомо — вони вже почали вивозити наше майно, меблі, техніку. Адже ми закуповували туди все нове, облаштовували. Це було порожнє приміщення. Вони навіть для чогось почали корчувати дерева, що росли на подвір'ї, бо там також чимала прилегла територія, де діти грали в різні рухливі ігри під час оздоровчих таборів. Але що саме там буде, чи вони просто обмежаться мародерством і вивезенням майна, я не знаю.

Водночас захоплення дитячого центру шейха Сейрана не дивує:

— Відверто кажучи, ми давно були готові, що рано чи пізно окупанти прийдуть туди. З уваги на публічну позицію Конгресу мусульман України, нашу діяльність і несприйняття російської окупації це мало статися. Сподіваюся, що після деокупації цієї території нам удасться відновити роботу центру.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси