Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Сейран Арифов підбив підсумки гуманітарної, добродійної, просвітньої та інформаційної діяльності КМУ

06.03.2023 / 57

Президент Конгресу мусульман України Сейран Арифов узяв участь у пресконференції «Мусульмани України. Рік війни». Захід відбувся в «Укрінформі».

Організатори присвятили подію звіту про діяльність КМУ за минулий рік та поінформували про зміни в житті мусульманської спільноти України після початку повномасштабної агресії РФ.

У своєму виступі Сейран Арифов підсумував гуманітарну, добродійну, просвітню та інформаційну діяльність українських мусульман, зазначивши, що за цей період змінилися її пріоритети, а водночас збільшилася інтенсивність роботи: 

— Реалізовано кілька десятків акцій роздачі продуктових наборів, одягу, теплих речей та медикаментів. Активно провадилася волонтерська та гуманітарна допомога, підтримка армії та інформаційна боротьба. Нам удалося реалізувати низку гуманітарних і добродійних проєктів. 70 тонн вугілля встигли роздати 300 малозабезпеченим сім'ям. Роздано понад 16 тисяч продуктових наборів  у різних регіонах України, 200 аптечок, 500 наборів побутової хімії, 300 ковдр та електроогрівачів. Активісти Конгресу мусульман дали десятки інтерв'ю та коментарів для арабських, турецьких та західних ЗМІ: розповідали про причини та справжню суть російсько-української війни.

Окрім Сейрана Арифова спікерами пресконференції були муфтій ДУМУ «Умма» Мурат Сулейманов, колишній муфтій, а нині парамедик Саід Ісмагілов, учені-релігієзнавці Олександр Саган та  Ігор Козловський.

Запис пресконференції доступний за посиланням.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси