Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

ДСНС провела тренінг для учнів ліцею «Наше майбутнє»

27.02.2023 / 99

22 лютого в Ісламському культурному центрі Києва відбувся безпековий тренінг для учнів ліцею «Наше майбутнє».

Організували навчання співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) спільно з Координаційним центром Меджлісу кримськотатарського народу з гуманітарних питань.

Найголовніша мета таких заходів — навчити дітвору правил безпеки життєдіяльности в період воєнного стану. Зокрема, надзвичайники пояснили ліцеїстам, як поводитися в разі виявлення міни чи інших вибухонебезпечних предметів, розповіли про можливі позитивні й негативні наслідки власних учинків.

Також співробітники ДСНС Шевченківського району ознайомили дітей із правилами пожежної безпеки та ознайомили зі специфікою роботи оперативно-рятувальної служби. Учні з задоволенням брала участь у цікавих і пізнавальних іграх, запропонованих гостями, та могли поставити свої питання та особисто поспілкуватися з рятувальниками.

За словами психологині ДСНС Діани Радуцької, робота з молодим поколінням дуже ефективна, якщо такі тренінги та заняття відбуваються в ігровій формі:

— Вони (вправи. — Ред.) розробляються таким чином, щоб хлопчики й дівчатка навчилися правильно діяти в екстремальних ситуаціях. Таким чином у дітей виховують культуру особистої безпеки.

Директорка ліцею «Наше майбутнє» Руслана Марцинішина, вважає, що така робота й допомога спеціалістів ДСНС дуже актуальна, особливо в умовах війни:

— Співробітники служби дали нам цінні поради, які допоможуть правильно діяти під час надзвичайних ситуацій у повсякденному житті або навіть уникнути їх. 

Наприкінці тренінгу учні ліцею отримали по «тривожному рюкзаку» від Агентства з надзвичайних ситуацій Туреччини (AFAD). У кожному — ліхтарик, портативний радіоприймач, свисток, аптечка, термоковдра тощо.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси