Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Директор ІКЦ «Аль-Масар» Хамза Іса отримав грамоту від Сил ТРО

14.03.2024 / 14

Днями до одеського Ісламського культурного центру «Аль-Масар» завітали військовий капелан Євген Сахаров та офіцер капеланської служби Михайло Драпогуз

Гостей радо зустрів директор ІКЦ «Аль-Масар» Хамза Іса

— Капелани вже постійні гості наших ісламських центрів. Звісно, ми підтримуємо одне одного та співпрацюємо. Ми звертаємося до них, а вони до нас. Цього разу вони звернулися з запитом щодо ісламської літератури про історію ісламу в Україні для військових, що боронять нашу країну. Домовилися про подальшу співпрацю, бо у Збройних силах України служать наші брати-мусульмани, яким потрібна підтримка та духовне наповнення.

Разом з гостями до ісламського центру завітав капелан регіонального управління Сил ТРО «Південь» Вадим Гончаренко. Він нагородив директора ІКЦ Хамзу Ісу за моральну, матеріальну та духовну підтримку підрозділів тероборони Збройних сил України.

— Дякуємо нашим друзям-мусульманам, зокрема імаму Хамзі, за постійну підтримку нас, військових, як духовно, так і матеріально. До нас звертаються військові-мусульмани з запитами щодо ісламу, а ми, своєю чергою, звертаємося до вас, брате Хамзо. Поповнюємо свої знання, бо повинні доносити людям правдиву інформацію про іслам. Вірю, що спільними зусиллями та поміччю Бога ми переможемо ворога та справедливість неодмінно настане. З нами Бог! — сказав Вадим Гончаренко. 

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси