Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Молодь Конгресу мусульман України долучається до місцевих ініціатив

03.01.2024 / 43

Представник молодіжного активу Конгресу мусульмани України на Одещині Махмуд Іса взяв участь у зустрічі молоді з головою Одеської ОВА Олегом Кіпером. Під час заходу обговорювали важливі теми, що турбують молодь. Зокрема, йшлося про міжкультурний обмін, стан гуртожитків, психологічну та матеріальну підтримку дітей-ВПО.

Махмуд Іса у своєму слові звернув увагу на моменти, важливі саме для мусульманської молоді: 

— Я є представником національної меншини і я бачу що в Одесі, яка є центром міжнаціональної культури в Україні, ми маємо 133 етноси. На жаль, в Одесі вивчення різних культур має незначну роль, і мене бентежить, що немає можливости поринути в розмаїття культур.

Махмуд — волонтер, що активно допомагає в діяльності одеського ІКЦ «Аль-Масар». Разом з представниками організації «Український національний центр», він долучився до програми UpShift у Києві.

UpShift — це програма, за якою групам молоді надаються помічники: вони допомагають розв’язати певну проблему, що порушують саме учасники програми, визначити мету та цілі їхніх проєктів, які в кінці можуть отримати фінансування для реалізації, — розповідає він.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси