Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Сейран Арифов узяв участь у засіданні з визначення критеріїв фобії щодо кримськотатарського народу

30.05.2023 / 43

25 травня в залі засідань Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення відбулася нарада, присвячена визначенню критеріїв віднесення інформації, яка поширює фобію, ворожнечу та ненависть щодо кримськотатарського народу в медіа.

Президент Конгресу мусульман України Сейран Арифов долучився до засідання в онлайн-режимі.

Учасниками заходу стали представники кримськотатарських громадських організацій, експерти та представники держави, в тому числі голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, імам ДУМУ АРК Рустем Асанов, голова інформаційного відділу Представництва Президента в АРК Євген Бондаренко тощо.

У рамках засідання експертна група сформулювала критерії інформації, що розпалює ненависть, ворожнечу, жорстоке ставлення до окремих осіб чи груп осіб через їхню приналежність до кримськотатарського народу. Так, визначено 20 видів мови ворожнечі, зокрема заклики до дискримінації, створення негативного образу, твердження про історичні злочини певної національности.

За словами Сейрана Арифова, захист прав послідовників ісламу в українському суспільстві — важливий напрямок діяльности Конгресу мусульман України:

— Саме тому подібні прояви релігійної або національної дискримінації стосовно мусульманської спільноти є одним з наших інтересів. Для мене як представника КМУ важлива підтримка, а також активна участь у таких заходах.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси