Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Тренінг з медичної допомоги відбувся в ІКЦ Запоріжжя

25.05.2023 / 39

В Ісламському культурному центрі Запоріжжя відбувся тренінг з основ тактичної медицини. Захід організовано за ініціативою Конгресу мусульман України та активістів ІКЦ для всіх охочих.

Тренінг проводив інструктор і волонтер Олексій Засоба. За його словами, під час війни надзвичайно важливо ділитися знаннями, що можуть врятувати життя: 

— З учасниками тренінгу ми розібрали комплекс заходів, які здійснюються на полі бою в залежності від зони перебування пораненого. Розібрали послідовність дій задля порятунку життя цивільного або ж військового. 

Директор ІКЦ Запоріжжя Хамза Іса зауважив такі тренінги мають велике значення під час російської агресії:

— Підвищення рівня знань у різних сферах життя є дуже важливим завданням для мусульманина. Кожен з нас може опинитися під обстрілами наших «сусідів», а перші 10 хвилин бувають вирішальними. З огляду на це ми вирішили провести черговий тренінг в ісламських центрах України. Вчимося бути корисними разом. 

Теоретичну частину тренінгу закріпили на практиці: учасники навчилися надавати серцево-легеневу реанімацію, зупиняли венозну та артеріальну кровотечу за допомогою турнікету, джгута; навчалися робити непрямий масаж серця, дізналися про способи транспортування поранених з місця бойових дій.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси