Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Президент Конгресу мусульман України висловив співчуття турецькому народові

14.02.2023 / 51

9 лютого делегація Конгресу мусульман України відвідала посольство Туреччини в Києві. Президента Конгресу мусульман України Сейрана Арифова зустрів радник посольства Каан Башкурт.

Шейх Сейран виразив співчуття братському народові Туреччини. За його словами, вшанування пам'яті жертв землетрусу — громадський та релігійний обов'язок для всіх мусульман, і такі візити є виявленням підтримки постраждалих, бо жодна людина в цьому світі не застрахована від катастроф:

— В Україні точиться війна проти російського агресора. Братський народ Туреччини підтримує нас у цій боротьбі з ворогом. Ми, як мусульманська спільнота України, просто повинні вшанувати пам'ять загиблих мусульман. Усіх братів і сестер, що загинули від потужного землетрусу на південному сході Туреччини 6 лютого.

Очільник Конгресу сказав, що мав нагоду написати кілька рядків у Книзі спогадів.

— Я можу лише уявити масштаби страждань і втрат унаслідок цієї трагедії. І я особливо хотів висловити найглибше та найщиріше співчуття родинам, що втратили своїх близьких, і бажаю якнайшвидшого зцілення всім постраждалим. Наші молитви — з усіма, хто постраждав через це жахливе стихійне лихо, а також з екстреними службами й тими, хто допомагає в рятувальних роботах, — каже Сейран Арифов.

Співробітники посольства, зокрема радник Каан Башкурт, від імені посла подякували представникам Конгресу мусульман України за візит, зазначивши, що співчуття, слова підтримки мають велике значення для турецького народу. Туреччина цінує це та вдячна всім, хто підтримує її в ці складні часи.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси