Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

«Моя лекція перетворилася на дискусію»: Мухаммад Мамутов допомагає наркозалежним позбутися згубної пристрасти

02.02.2023 / 59

Цими днями імам Ісламського культурного центру Запоріжжя Мухаммад Мамутов відвідав реабілітаційний центр Міжнародної антинаркотичної асоціації в цьому місті. ІКЦ Запоріжжя надає допомогу закладу, проводячи лекції для його пацієнтів. 

За словами шейха Мухаммада, він уже два роки регулярно буває тут, і така діяльність вельми результативна:

— Пацієнти центру ставили велику кількість запитань щодо ісламського календаря та мусульманських свят. [Цього разу] я розповідав про благословенний місяць поклоніння й посту, Рамадан. Зазвичай перед візитом до реабілітаційного центру я не готую конкретної теми, бо питань так багато, що моя лекція перетворюється на дискусію.

У зустрічі взяли участь понад 20 пацієнтів центру. Спілкувалися про віру, стереотипи про іслам, про шляхи духовного відродження, повідомляє на своїй фейсбук-сторінці ІКЦ Запоріжжя. 

Імам розповів, що привіз на прохання слухачів ісламську літературу, а Священний Коран вони вже мали — у російському та українському перекладі.

За словами Мухаммада Мамутова, одну з головних цілей зустрічі досягнуто, бо люди виявили інтерес і дискутували:

— Головні та найскладніші завдання, які доводиться розв’язувати тим, хто долає наркотичну залежність у таких центрах, — це соціальна реабілітація, комунікація, пошук смислу життя, пошук себе та свого місця в суспільстві та сім’ї, а також повернення до загальнолюдських етичних і моральних цінностей.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси