Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

В оточенні друзів-мусульман буває не тільки корисно, а й весело: в ІКЦ Львова відбувся дитячий табір

02.02.2023 / 60

16–22 січня у стінах львівського Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада працював табір для дітей із мусульманських сімей.

Ідея організувати табір для маленьких мусульман виникла в активістки мусульманської громади Львова Аліни Мартинової. Можливість провести час із користю в колі однолітків мали понад 15 дітей.

Цього разу зробили акцент на вивченні імен Аллага. Найменші діти закріплювали вивчене, виготовляючи саморобки. Школярики аналізували аяти з Корану, а ще згадували внутрішні якості та етикет справжніх мусульман. 

За словами Аліни Мартинової, вчительки ісламської культури в ІКЦ ім. Мухаммада Асада, у дні табору діти вивчали сури, багато малювали та просто гралися:

— Під час зимових канікул ми хотіли привчити малечу до думки, що перебувати в ісламській організації, в оточенні друзів-мусульман буває не тільки корисно, а й весело.

Дівчатка мали змогу спробувати себе в ролі дизайнерок одягу, виготовляючи вбрання для ляльок, а в останній день табору всі учасники отримали подарунки.

— Діти були в піднесеному настрої після стількох вражень. День став справжнім святом, — розповіла пані Аліна.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси