Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Активісти ІКЦ організовують пізнавальне дозвілля для дітей

10.11.2022 / 19

Діти з мусульманських сімей, що ходять на недільні уроки в Ісламському культурному центрі Одеси, за підтримки організації «Десяте квітня» завітали до одного з найбільших зоопарків міста. Діяльність організації спрямована на захист прав вразливих груп: біженців і внутрішньо переміщених осіб. 

У добродійному заході взяли участь понад 20 дітей від 3 до 10 років та їхні батьки. Малеча на власні очі побачила багатьох представників світу тварин, а ще всіх розважали аніматори з конкурсами й танцями.

Маленькі учасники програми були в захваті від екскурсії. 

— Я лише раз був у зоопарку — коли ми жили в Донецькій області. Сьогодні ми побачили таких великих і красивих тварин! Я погладив м’якенького баранчика, — розповів восьмирічний Віталій.

— Ми намагаємося залучати дітей, що мусили тікати від війни, до різноманітних заходів, адже їм треба відволіктися від негативних думок. А спілкування з живою природою завжди тішить, привчає дивитися на «братів наших менших» добрими очима та виховує почуття милосердя, — розповідає Айша Іса, активістка одеського ІКЦ.

Наприкінці екскурсії аніматори роздавали подарунки. Діти були в піднесеному настрої після стількох вражень — день став справжнім святом.

Нагадаємо, уроки арабської мови для дітей щонеділі проводять і в Ісламському культурному центрі Львова. 

— Найменші запам’ятовують букви та слухають історії пророків. Також на уроках ми говоримо про манери та моральні цінності, а старші учні завчають Коран і готують лекції, — каже Аліна Мартинова, вчителька ісламської культури в ІКЦ ім. Мухаммада Асада.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси