Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Президент Конгресу мусульман України зустрівся із громадською діячкою з США

08.06.2022 / 19

Президентка і співзасновниця американської Спілки організацій медичного захисту та допомоги (Union of Medical Care and Relief Organizations-USA) Хауля Савах (Khaula Sawah) відвідала головний офіс Конгресу мусульман України в Києві.

Під час зустрічі з президентом Конгресу шейхом Сейраном Арифовим пані Хауля розповіла про її об'єднання, зокрема про десятирічний досвід реалізації проєктів у галузі медичного захисту та допомоги в Сирії. Гостя розповіла, як вони збирають пожертви, яким чином допомагають особам, що постраждали через багаторічну сирійську війну.

Шейх Сейран ознайомив Хаулю Савах із діяльністю Конгресу та його великим досвідом допомоги нужденним українцям. Також він розповів про нинішню гуманітарну ситуацію в Україні. Окремо голова Конгресу поінформував про ситуацію в мусульманській спільноті України, що склалася внаслідок повномасштабного вторгнення РФ, адже чимало мусульман мусили покинути зони бойових дій, а чимало їх лишилося на окупованих територіях України. 

Співпраця Конгресу мусульман України з Спілкою організацій медичного захисту та допомоги триває майже три місяці. За підтримки Спілки створено аптечний пункт в Ісламському культурному центрі Львова, де переселенці мають можливість безплатно отримати найпотрібніші ліки.

Учасники зустрічі обговорили можливі варіанти подальшої співпраці, бо, за словами пані Савах, наразі їхня організація вивчає ситуацію в Україні та шукає способи надання допомоги тим, хто постраждав через війну.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси