Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Конгрес мусульман України засуджує удари по цивільних об’єктах у Газі

20.10.2023 / 87

Конгрес мусульман України рішуче засуджує черговий воєнний злочин, скоєний у Секторі Газа. Удари по лікарнях, навчальних закладах та об’єктах цивільної інфраструктури не можуть бути виправдані ніяким чином: медичні заклади та медичний персонал перебувають під захистом міжнародного права та не можуть бути атаковані за жодних обставин.

Мусульмани України шоковані повідомленнями про сотні загиблих мирних жителів  у лікарні Аль-Ахлі в Секторі Газа. Внаслідок кількаденних авіаударів ситуація в Секторі вже близька до гуманітарної катастрофи, а такі акти тільки погіршують її.

Конгрес мусульман України закликає міжнародну спільноту об’єднати зусилля та одностайно виступити на захист життів цивільних людей та дотримання міжнародного гуманітарного права. Треба домагатися припинення вогню та відкриття гуманітарного коридору до блокованого Сектору Газа для захисту мирного населення та забезпечення його найпотрібнішим.

Ми в жалобі за всіма загиблими невинними людьми та співчуваємо пораненим унаслідок цієї варварської атаки. Просимо Всевишнього про зцілення для всіх постраждалих і милість для загиблих.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси