Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Для учнів лінгвістичного ліцею столиці пролунав «Останній дзвоник»

05.06.2023 / 53

У ліцеї «Наше майбутнє», що діє при Ісламському культурному центрі Києва, з нагоди закінчення навчального року пролунав «Останній дзвоник».

Урочиста лінійка розпочалася з аятів Священного Корану — їх прочитав учень ліцею Ахмад Абу Арруб. Опісля звучали привітання та напутні слова педагогів.

Директорка закладу Руслана Марцінишина вручила відмінникам грамоти за успішність, а ще нагородила переможців конкурсу на знання Корану — за знання половини та цілого джузу. 

За словами пані Марцінишиної, цей рік був сповнений багатьох випробувань і труднощів, але попри все адміністрація ліцею доклала всіх зусиль, щоб організувати для дітей та батьків свято останнього дзвоника.

— Шановні учні, батьки та вчителі! — звернулася вона до присутніх. — Альхамдулілляг, з милости Всевишнього закінчився такий непростий, але дуже насичений для нас навчальний рік. Я рада сповістити, що багато учнів завершили цей рік з відзнаками — ми спільними зусиллями отримали цей результат. Щира вдячність усім педагогам нашої школи за турботу і знання, які віддаєте своїм вихованцям! Батьками — за активну участь у шкільному житті. Разом ми подолаємо ці випробування для всієї нашої держави. Тримаймося та до зустрічі 1 вересня — в мирній Україні!

Урочистості на подвір’ї ІКЦ не обійшлися без концерту: діти віддячили наставникам за науку та нелегку працю протягом навчального року віршами та піснями. Учні безтурботно бавилися повітряними кульками під мелодії ісламських нашидів. Свято завершилося традиційним частуванням.

Школярі сподіваються на цікаві канікули, бо цього літа при ісламському культурному центрі працюватиме дитячий табір і проводитимуть різноманітні ісламські уроки.

Довідка. Лінгвістичний ліцей «Наше майбутнє» — загальноосвітній заклад основної т середньої освіти. Діяльність школи здійснюється на підставі державної ліцензії. Рік заснування та початку навчальної діяльности — 2014-й. Зміст освіти визначає державний освітній стандарт, також у навчальному плані закладу такі дисципліни, як «Арабська мова» та «Національні традиції». Наповнюваність класів — від 5 до 15 осіб.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси