Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Ліга мусульманок України спільно з КМУ відвідала малозабезпечені переселенські родини

28.04.2023 / 34

Активістки Ліги мусульманок України та Конгресу мусульман України відвідали кримськотатарські родини переселенців у Вінницькій області.

За словами заступниці голови ЛМУ, Сюзанни Іслямової, головною метою поїздки було привезти дітям подарунки до свята Ід аль-Фітр. Перед війною тут мешкало до 70 дітей, у тому числі сироти. Нині в с. Калинівка, де компактно живуть кримські татари, лишилося близько 45 дітей.

— Всупереч складному соціальному становищу ці родини дотримуються головних приписів ісламу, в цьому ж дусі виховують своїх дітей, займаються з малечею. Помітно, що сестрам не вистачає спілкування, — зауважила Сюзанна Іслямова. 

Амаль Ткаченко, голова ГО Мар'ям та одна з координаторок поїздки, повідомила, що діти переселенців ходять до сільської школи, у сімей гарні відносини з місцевою громадою:

— Після початку повномасштабного вторгнення з цього поселення виїхало багато сімей, серед них і діти з малозабезпечених родин. Деякий час вони перебували в Туреччині, проте вже за кілька місяців повернулися до України. 

Активістки ЛМУ привезли дітям солодкі гостинці, розвивальні ігри та книжки.

Частиною програми було спілкування з дітьми. Волонтери запропонували їм ігри та провели вікторину. Дітвора була рада гостям, а батьки дякували організаторам візиту.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси