Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Сейран Арифов відвідав Ісламський культурний центр Дніпра

13.12.2022 / 13

Ісламський культурний центр Дніпра прийняв у своїх стінах президента Конгресу мусульман України Сейрана Арифова

— Ми запланували відвідати всі міста, де продовжують свою роботу ісламські культурні центри Конгресу мусульман України, — повідомив шейх Сейран, пояснивши, що через широкомасштабне вторгнення РФ і бойові дії довгий період такі подорожі були неможливі.

— Ми відвідали ІКЦ Дніпра, ознайомилися з поточною ситуацією та діяльністю активістів центру. Також обговорили наявні проблеми та питання, що можуть перешкоджати якісному функціонуванню центру, — розповів президент Конгресу.

Сейран Арифов зауважив, що ситуація у Дніпрі подібна до інших міст. Тут так само проблеми з електроенергією та опаленням, але імам та керівництво ісламського культурного центру вжили всіх можливих заходів для обігріву та комфортного перебування мусульман, що приходять на п’ятничну молитву до мечеті.

Президент конгресу мусульман України мав нагоду поспілкуватися з прихожанами. Обговорювали релігійні, духовні та життєві теми, пов'язані з війною та політикою. П'ятнична проповідь, що її провів шейх Сейран, була присвячена випробуванням, бо ця тема найактуальніша для вірних:

— Ми намагаємося нагадувати мусульманам про випробування, що матимемо ціле наше життя. Я наголошував на терпінні, вмінні його виявляти. Для нас важливо бути єдиними, допомагаючи одне одному, та не забувати, що упризначення — у Всевишнього. 

Сейран Арифов зазначив, що вже найближчим часом відвідає ще один з ісламських культурних центрів.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси