Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

«У цьому ми бачимо благо і для нас, і для тих, хто бере від нас» — Хамза Іса

23.11.2022 / 44

«Нагодуй із того, що любиш» — добродійну акцію з такою назвою запровадили активісти Ісламського культурного центру Одеси.

За словами директора ІКЦ Хамзи Іси, ідея такого роду доброчинности — втілення однієї з засад ісламу:

— У Корані сказано: «Вони дають їжу нужденному, сироті та полоненому, хоча й самі хочуть її» (76:8). Тож ми й вирішили проводити таку акцію. 

У рамках акції мусульмани-активісти вже чотири місяці готують щоп'ятниці плов на дровах. Перший раз нагодували близько 80 душ, а нині роздають до 160 тарілок плову. 

— Ми готуємо плов за узбецьким, інколи за таджицьким рецептом. Він справді дуже смачний: багато м'яса, є нут, різноманітні приправи, рис найкращого сорту, — розповідає шейх Хамза. 

Плов роздають малозабезпеченим, тим, хто живе або працює недалеко мечеті, безхатькам, а також прихожанам мечеті. Людей годують незалежно від їхньої віри, зазначає керівник ІКЦ: 

— Наш Пророк (мир йому і благословення) вчив підтримувати людей у складних ситуаціях, допомагати їм і годувати нужденних. 

А від минулого тижня одеські мусульмани почали роздавати ще й одяг.

— У цьому ми бачимо благо і для нас, і для тих хто бере від нас, — каже Хамза Іса. — Про акцію вже знають в околицях ісламського центру — ось чому люди приходять, беруть і дякують нам.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси