Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Ліси об'єднують людей, а люди — країну

26.10.2022 / 4

Активісти Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада у Львові разом з іншими охочими вкотре долучилися до акції з висадки дерев. У рамках проєкту Greening of the Planet та ініціативи «Озеленення України» посаджено близько тисячі однорічних саджанців ялинки. 

Мета акції — висадити 1 млн дерев силами 5 тисяч людей в Україні та в цілому світі, а також зібрати кошти на закупівлю пожежних автомобілів для України.

Цього разу волонтери садили смереки на території головного лісгоспу Страдча Яворівського району Львівської области. На початку заходу учасників — привітала ініціаторка Greening of the Planet Ганна Крисюк. Працювали 35 людей, 22 з них були мусульмани.

За словами Аміна аль-Касема, директора львівського ІКЦ, садити дерева для мусульман означає робити те, що подобається Богові: 

— Ми не перший раз беремо участь у садінні дерев разом з активістами спільноти «Добро.Дій», що й не дивно, адже мусульмани в Україні дбають про благо своєї Батьківщини, благо всіх. Питання екології, обережне ставлення до довкілля — пріоритет для послідовників ісламу, бо це частина релігійних приписів. Садячи дерева, ми робимо довготривалу милостиню, садака-джарія.

Активісти програми Greening of the Planet пропонують усім долучатися до озеленення нашої країни та підписатися на їхній Telegram-канал, де публікуються анонси акцій та цікаві новини.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси