Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Президент Конгресу мусульман України нагороджений грамотою Верховної Ради

04.10.2022 / 81

Президенту Конгресу мусульман України Сейрану Арифову вручена грамота Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». 

Церемонія нагородження відбулася в Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська». На заході були присутні голова ВР Руслан Стефанчук, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступниця міністра оборони Ганна Маляр, представники церков і релігійних організацій, військові капелани, волонтери та громадські діячі.

У своїх виступах представники державної влади підкреслили важливу роль, яку у протистоянні збройній агресії Росії, у волонтерстві відіграють релігійні організації та громадські активісти.

Відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України президент Конгресу мусульман Сейран Арифов нагороджений за вагомий особистий внесок у зміцнення духовности українського народу, морально-психологічну підтримку військовослужбовців в умовах російської агресії, просвітницьку та волонтерську діяльність.

За словами шейха Сейрана, цю нагороду він не сприймає як особисту:

— Усі активісти й волонтери Конгресу мусульман, співробітники наших ісламських центрів у різних містах України гідні бути відзначеними на високому державному рівні. Тому я підкреслюю, що ця грамота — визнання діяльности нашої організації, нашого внеску в спільну боротьбу за свободу й незалежність держави.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси