Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Конгрес мусульман України передав автівку кримськотатарському батальйону

21.07.2022 / 316

Президент Конгресу мусульман України Сейран Арифов передав автівку для потреб кримськотатарського підрозділу «Крим».

— Ми з початку повномасштабного вторгнення долучалися до різних добродійних і волонтерських акцій. Чимало подібних заходів організували самі,розповідає очільник Конгресу.Звичайно, підтримували та надавали допомогу й мусульманським воїнам, що перебувають у лавах тероборони, добровольчих підрозділах, збройних силах.

За словами шейха Сейрана, за цей період активісти Конгресу передали чимало гуманітарної допомоги нужденним у різних містах України. Військовим допомагали зазвичай адресно: медикаментами, харчуванням, раціями, військовим одягом тощо.

— Ми з командиром підрозділу «Крим», нашим братом Ісою Акаєвим, також на зв'язку ще з березня. Він тоді розповідав про потреби батальйону, тож ми вирішили допомогти хлопцям з пікапом. Не секрет, що у війську є велика потреба в таких автівках, хоча під час активних бойових дій термін їх служби невеликий — це теж усі розуміють,каже Сейран Арифов.

Зусиллями активістів Конгресу вдалося придбати автомобіль Nissan Navarra. Ключі та документи від нього Сейран Арифов передав безпосередньо в руки командира «Криму» Іси Акаєва. Разом із пікапом на потреби підрозділу також передали якісні аптечки, що їх КМУ отримав завдяки співпраці з польськими волонтерами.

Іса Акаєв подякував за допомогу від імені усіх бійців підрозділу. Своєю чергою Сейран Арифов запевнив командира, що Конгрес мусульман України й далі намагатиметься допомагати й підтримувати воїнів-мусульман, що боронять Україну від злочинної агресії Росії.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси