Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Нове видання: «Іслам та інші релігії»

03.07.2019 / 45

Книголюби, не проґавте! Видавництво «Ансар Фаундейшн» має для вас цікаву новинку: у співпраці з Міжнародним інститутом ісламської думки видано переклад книги «Іслам та інші релігії» Ісмаїла Раджі аль-Фарукі («Ислам и другие религии», російською мовою. — Ред.). Наклад — 1000 примірників, тому поспішайте взяти свій у найближчому ісламському культурному центрі.

Чим цікава ця книжка? Вона узагальнює весь досвід автора на ниві поліпшення міжрелігійного діалогу, порозуміння мусульман і послідовників інших релігій — з особливим акцентом на християнах, — набутий ним за кілька десятиліть.

Аль-Фарукі крізь призму своєї віри, Ісламу, наводив мости з Заходом. Він здобув філософську освіту в Сполучених Штатах, ісламську богословську освіту в університеті Аль-Азгар (Єгипет), а потім повернувся до США, де вивчав християнство та юдаїзм в аспірантурі університету Макгілла. Після публікації своєї фундаментальної праці «Християнська етика» 1967 року й до самої смерті він грав важливу роль у побудові діалогу Ісламу з іншими світовими релігіями.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси