Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

«Розумне читання мусульманина» доктора Хасана Хатхута — поспішайте отримати безплатний примірник

22.03.2019 / 33

Маємо добру новину: 10 тисяч безплатних примірників українського перекладу книги «Розумне читання мусульманина» доктора Хасана Хатхута вже чекають на читачів в ісламських центрах Асоціації «Альраід». Так, ви не помилилися, саме 10 тисяч: зважаючи на надзвичайну цікавість цієї праці, ми ризикнули й замовили втричі більший наклад, аніж зазвичай. Але не баріться, бо 10 тисяч — це не так і багато.

Чому ця праця, на нашу думку, цікава? Її автор поєднав науковий підхід і релігійний світогляд, спробував крізь цю призму пояснити низку питань, що стосуються релігії — не тільки Ісламу. Його надихнула розмова з маленькою онукою: на питання, чому вона вважає, що Бог є, вона відповіла: «Бо так каже мама». У дальшій розмові він закликав малу поміркувати над цим питанням разом, адже саме до цього — до міркування — закликає вірних Всевишній.

Покійний Хасан Хатхут не просто «якийсь араб, що взявся говорити про високе», — він був членом Комітету з етики акушерства та гінекології ВООЗ, професором історії медицини, професором-засновником та керівником кафедри акушерства та гінекології медичного факультету Кувейтського університету, співзасновником та членом наглядової ради Ісламської організації медичних наук, співзасновником Міжрелігійної ради Південної Каліфорнії — і це не повний перелік.

Він мав безліч відзнак не тільки від мусульманських організацій, а й, наприклад, від Конгресу Сполучених Штатів — двічі! На могильному камені професора викарбувані слова: «…Хасан Хатхут. Людина Бога. Людина науки. Людина любові».

У передмові до своєї книги «Розумне читання мусульманина» доктор Хатхут написав:

«Я впевнений, що основне право людини — бути тим, ким вона є. Я також щиро вірю, що мир, гармонія та доброзичливі відносини між людьми можуть ґрунтуватися лише на правильному розумінні одне одного, а не на міфах чи хибних уявленнях. Коли люди дізнаються про подібності та відмінності, є надія, що тоді вони поважатимуть ці відмінності й толерантно до них ставитимуться. Ця книга — скромний внесок у цю справу від мусульманської релігії, від віри мільярда наших сусідів на цій планеті. Я виношу її на суд читача в ЛЮБОВІ. Любов — від Бога. Ненависть — від диявола».

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси