Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Другий сезон «Боротьби умів» буде ще більш цікавим і несподіваним

02.10.2013 / 1028

У Сімферополі добігає кінця перший сезон інтелектуальної гри «Ільмі куреш» («боротьба умів»). 30 вересня проведено фінальну гру  команд «Яшлар шураси» зі збірною Таврійського національного університету.

Голова «Емель» Муслім Дервішев, висловивши подяку учасникам за цікаву і запеклу боротьбу, а глядачам — за активну участь, повідомив про можливе проведення ще однієї гри до кінця 2013 року. Після цього стартує новий сезон «Ільмі куреш». «Сподіваємося, другий сезон буде ще цікавішим і збере ще більше учасників з різних куточків Криму», — зазначив він. Наприкінці вечора Муслім Дервішев вручив цінні подарунки обом командам.

Як гартувалися уми молодих ерудитів

Активісти громадської організації «Емель» планували «Ільмі куреш» як інтелектуально-розважальну гру для молоді, і, за словами ініціаторів проекту, бажаних результатів  досягнуто. Перший сезон став «випробуванням гри в польових умовах», у ході якого вдосконалено  деякі організаційні моменти.

Новинка припала кримській молоді до душі, і змагання досить швидко набуло популярності. Після серії відбіркових змагань залишилося два претенденти на першість: команда молодіжної організації «Яшлар шураси» і збірна Таврійського Національного університету.

Гідні суперники

У фінальній грі командам запропонували на вибір тематичні категорії, у рамках яких вони виконуватимуть завдання. На запропоновані в результаті питання суперники відповідали по черзі.

У перервах, яких було три, проявити кмітливість і ерудицію мали нагоду  глядачі: для них влаштували цікаві конкурси, за підсумками яких переможців нагородили цінними подарунками.

Суперники трималися гідно; ніхто не хотів поступатися заповітною перемогою, і тому до останнього туру йшли нарівні.

Вирішальним для результатів поєдинку стало додаткове запитання. Збірна ТНУ не змогла знайти правильної відповіді, але це зробили гравці команди «Яшлар шураси». У підсумку саме вони стали переможцями цієї гри, а також чемпіонами першого сезону «Ільмі куреш».

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси