Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Київський лінгвістичний ліцей «Наше майбутнє» розпочав набір учнів на новий навчальний рік

10.06.2022 / 98

«Наше майбутнє», столичний  лінгвістичний ліцей з поглибленим вивченням арабської та англійської мов, 6 червня почав приймати заяви від батьків, що мріють про навчання своїх дітей у цьому закладі. Ліцей «Наше майбутнє» пропонує дітям шкільного віку навчання за такими формами: очна, онлайн, домашня.

Зарахування до 1 класу відбуватиметься в серпні за результатами співбесіди. 

Потрібні документи: 

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія паспорта одного з батьків. 

Як повідомляє адміністрація навчального закладу, з огляду на те, що дуже багато родин перебувають нині за межами України, фото документів можна надіслати у Вайбері на номер  +38 (063) 670-29-70.

Батьки майбутніх ліцеїстів можуть заповнити заявку за  посиланням, так само  можна записатися й на співбесіду. 

Прохання заповнити, поля «Телефон» та «Ел. пошта», щоб керівництво ліцею мало змогу надіслати відповідь про результати реєстрації.  Бажано, щоб телефон був зареєстрований у Вайбері. 

За вісім років, що минули від дня відкриття навчального закладу, кількість учнів значно збільшилась. Багато батьків мріють віддати своїх дітей на навчання саме сюди, подаючи заяви не лише на першачків, а  й на підлітків, що хотіли б завершити середню загальну освіту в ліцеї «Наше майбутнє». Добра слава про нього шириться Києвом, тому своїх дітей сюди прагнуть віддати не тільки українські мусульмани, а й послідовники інших релігій.

Лінгвістичний ліцей «Наше майбутнє» — приватний загальноосвітній заклад початкової, базової та повної загальної освіти. Рік заснування та початку діяльности —  2014-й. 2021 року київська гімназія «Наше майбутнє» набула статусу лінгвістичного ліцею з поглибленим вивченням арабської та англійської мов.  Зміст освіти визначає державний освітній стандарт, але крім цього до навчального плану ліцею внесено арабську мову як другу іноземну.

Наповнюваність класів — 5–20 учнів. Після 9 та 11 класу випускники отримують свідоцтва про освіту державного зразка.

Приватний ліцей «Наше майбутнє» — це щира турбота про дітей, домашня атмосфера, відсутність проблем «вулиці» та «поганої компанії», можливість спілкування з учителями на засадах довіри, повага до особистости дитини. «Наше майбутнє» — це відповідальні та кваліфіковані педагогічні працівники. 

Графік роботи закладу передбачає п'ять робочих днів на тиждень, позакласні та позаурочні заходи, вивчення основ ісламської етики та історії ісламу, традиційні мусульманські заходи, перерву на молитву, різноманітні предметні та творчі конкурси тощо.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси