Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

В ІКЦ Києва відбувся захід для дітей і підлітків з протидії булінгу

02.06.2021 / 30

В Ісламському культурному центрі Києва напередодні Міжнародного дня захисту дітей відбувся захід для підлітків. Вікторія Нестеренко, голова правозахисної організації «Разом з законом» провела лекцію на тему булінгу. Лекторка в доступній для дітей формі говорила з юною авдиторією про те, які види булінгу існують, як він може виявлятися, та які є можливості для викорінення цього негативного явища в суспільстві. Йшлося про можливості врегулювання випадків булінгу відповідно до чинного законодавства України та про відповідальність закладів освіти, що повинні запобігати цькуванню — психологічному, фізичному, економічному та іншим видам насильства, в тому числі з застосуванням засобів електронних комунікацій. 

Лекторка навчила підлітків відрізняти булінг від конфліктів та ефективно йому протистояти, відповіла на їхні питання.

Пані Вікторія, що нерідко проводить заходи з правового лікнепу для дорослих, після зустрічі з підлітками подякувала ІКЦ за надану можливість провести лекцію для юних слухачів. 

«Такої авдиторії в мене ще не було! Цими вихідними вперше в житті читала лекцію для учнів 6–7 класів, і це виявилося дуже цікаво і круто. Пишаюся тим, що в нас росте таке свідоме покоління! Дякую ІКЦ за таку можливість!» — пише вона на своїй фейсбук-сторінці. 

Як додають активістки громадської організації «Мар’ям», що сприяли проведенню лекції, цього дня теми толерантности й поваги порушили й на заході для молодших дітей — вихованців клубу «Джерело дитинства»:

«До Дня захисту дітей учителі нагадали вихованцям про толерантність і любов, про право на щастя кожної дитини, а також про важливість миру у всьому світі! На уроці з мистецтва дітки разом з вихователями намалювали плакат, де висловили свої думки, якою має бути щаслива дитина».

А наприкінці заняття, як повідомляє ГО «Мар’ям», учні клубу зняли відеоролик «Щасливі діти».

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси