Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Завітайте на Kyiv East Fest бодай на годинку — в обідню перерву чи після роботи

31.05.2019 / 26

Наступної середи, 5 червня, кожен може опинитися у справжній східній казці, приправленій практичними лекціями: про цілий рік навчання українки в Катарі — Ірини Ришняк, про бізнес з арабами, життя в стилі «нуль відходів» — Тетяни Євлоєвої, каліграфію — Наталії Дмітрієвої та малювання фарбами на воді, ебру — Ірини Чупріти. Останні дві лекції — з майстер-класами!

На окремих локаціях будуть облаштовані куточки, що представлятимуть Крим і кримців, Азербайджан, Єгипет, Індонезію, Киргизстан, Малайзію, Туреччину, Карачаєво-Черкесію, Палестину. Буде й спільна локація африканських країн.

На вас чекатимуть смаколики та кава на піску, жіночий шатер, дитяча зона, фотозона з костюмами, танці кримських татар, кавказьких народів і народів Сходу, фліпбуки, виставка картин і фотографій, продаж сувенірів, показ скромної моди, ярмарок, розпис хною та навіть барабанне коло!

Гості зможуть придбати на ярмарку жіночі прикраси з самоцвітів, декупаж і рукотворні дитячі іграшки, речі з колекції дизайнерки скромного одягу Katrin KYM, натуральні засоби догляду за собою, а на виставках — кераміку відомого кримськотатарського митця Рустема Скибіна та роботи кримського художника Сергія Корабельнікова, а ще видання ісламської та ісламознавчої тематики.

Приходьте, навіть коли маєте лише 30–60 хвилин на обідню перерву або можете заскочити до чи перед роботою, навчанням! Це чудова нагода розвіятися й бодай на короткий час забути про клопоти повсякдення й шалений ритм мегаполісу. Чекатимемо на вас аж до 20:00!

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси