Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

«Тепла допомога» — тепер у вигляді вугілля!

04.02.2019 / 6

Понад 32 тонни вугілля закуплено для 55 мусульманських родин, що компактно проживають на півдні материкової України. Це вдалося завдяки багаторічній співпраці з німецьким добродійним фондом Muslimehelfen. Більшість із цих родин уже отримали своє паливо, решта отримають найближчими днями, тож місяць лютий, протягом якого синоптики обіцяють найлютіші морози, буде для них теплий.

Нагадаємо, співпраця з Muslimehelfen триває від 2015 року, коли Київ відвідав відомий ісламський громадський діяч Ахмад фон Денффер. Гість із Німеччини приїхав з важливою місією, дорученою мусульманами-земляками: знайти в Україні надійного партнера для допомоги кримським татарам, що мусили покинути окупований півострів. І він знайшов таких партнерів — ДУМУ «Умма» та ГСВА «Альраід».

Узимку програма реалізується у форматі «Тепла допомога», і дотепер незаможним родинам мусульман роздавали теплі ковдри та огрівачі. У священний Рамадан у рамках співпраці з німецьким фондом для малозабезпечених родин закуповують харчові набори на цілий місяць.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси