Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Підсумки IV Міжнародної літньої школи ісламознавства

27.07.2015 / 1355

Завершила свою роботу IV Міжнародна літня школа ісламознавства, проведена в Ісламському культурному центрі Києва з 20 по 24 липня 2015 року. Учасники, окрім сертифікатів, отримали в подарунок примірник російськомовного варіанту нещодавно виданої книги Мухаммада Мустафи Аль-Азамі «Історія коранічного тексту» (видавництва «Ансар Фаундейшн»), презентація якої відбулася в той же день у рамках роботи Школи.

Слухачі висловили подяку організаторам заходу, які змогли забезпечити максимальну ефективніть програми. Лекції і доповіді в рамках одного дня передбачали розгляд близьких за змістом питань з можливістю аналізу різних думок, що сприяло розширенню горизонтів сприйняття інформації кожного учасника.

Насичена наукова програма доповнювалася цікавим дозвіллям: катанням на катері, пішохідною екскурсією і поїздкою до парку історії «Київська Русь».

Нагадаємо, що лекції і доповіді школи транслювалися на YouTube-каналі «Іслам в Україні». Доступ до записів відкрито для перегляду за посиланням (плейлист).

За матеріалами лекцій і доповідей учасників Школи планується видання збірника наукових праць «Аль-калям № 6».

 

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси