Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

А ваші діти вже замислюються про вибір професії у майбутньому?

10.06.2015 / 1173

Учасники літнього дитячого табору при Ісламському культурному центрі Києва, мабуть, задумалися над цим питанням серйозно. Так, минулого четверга вони відвідали дитяче «Місто професій» KidsWill, місце, де кожна дитина може на певний час зануритися у доросле життя з його незмінними атрибутами — необхідністю отримати паспорт і влаштуватися на роботу. Навіть «гроші» можна було витрачати на власний розсуд, а також обрати професію до душі методом відбору. Кількість спроб знайти свою нішу обмежувалася тільки тривалістю перебування у Місті.

Проект, таким чином, не тільки дозволяє дитині сформувати максимальне уявлення про існуючі професії, але й зрозуміти економічні і правові принципи, на яких базується життя сучасного суспільства.

Маленькі мусульмани спробували себе у різних будівельних спеціальностях; пройшли всю процедуру оформлення водійських посвідчень для отримання допуску на автобан; ознайомилися з усіма етапами виробництва на молокозаводі і заводі соків, у піцерії і кондитерської. Приготовані власноруч цукерки, піца, соки і йогурт смакували по-особливому!

Діти також змогли спробувати себе в ролі співробітників силових і рятувальних служб (міліція, пожежники), суду, пошти; «попрацювати» в інформаційній сфері (телестудія, радіостанція, газета); відчути особливості творчих професій (фотостудія, художня майстерня, театр); спробувати себе в політиці (мерія), банківській справі, авіації, військовій справі, медицині і сфері обслуговування (супермаркет, комунальні служби, туризм, студія моди і краси). Ну і, звичайно, вивчили особливості управління фермою.

Тема фермерства стала продовженням вчора, адже під час візиту до зоопарку діти відвідали справжню міні-ферму. Там вони годували худобу і птицю, а також гладити козенят і ягнят, які охоче йшли до відвідувачів самі.

Діти також оглянули всі вольєри з дикими тваринами, грали на майданчику, їли морозиво і фотографувалися.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси