Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Спілкування з мусульманами — найефективніше щеплення від стереотипів

01.05.2015 / 892

Останнім часом українські ВНЗ і навіть школи воліють виходити за межі теорії, і, якщо це можливо, створювати для студентів такі умови, які уможливлюють оволодіння знаннями не тільки за допомогою підручників. Ця тенденція спостерігається і у викладанні курсу релігієзнавства. Адже «зазубрювання» знеособлених фактів, які з часом студенти забувають, є неефективним. Результативним і надзвичайно ефективним для навчальної діяльності студента є можливість зрозуміти усі особливості світогляду іншої людини, проілюструвавши для себе ці факти через приклади з життя у процесі знайомства з конкретними людьми. Ісламські культурні центри «Альраід» завжди охоче співпрацюють з ВНЗ і гостинно відчиняють свої двері для викладачів і студентів.

Запорізький ІКЦ — не є винятком. Сюди вже традиційно приходять на «виїзні заняття» студенти Запорізького державного медичного університету, Запорізького національного технічного університету.

П'ять десятків студентів ЗНТУ приїхали на екскурсію 20 квітня. Представник ІКЦ Рефат Сабітов провів екскурсію мечеттю і розповів відвідувачам про основи ісламу, щоб студенти змогли сформувати загальне уявлення про цю релігію. Утім, програма цим не обмежувалася: гості мали можливість сформулювати будь-які запитання й отримати вичерпні відповіді.

Крім того, сьогодні, 30 квітня, Центр з такою ж метою відвідали учні 10-11 класів міської гімназії № 7.

Такі «виїзні заняття» сприяють не тільки розумінню загальних основ будь-якої релігії, а й створюють умови для спілкування з її носіями, адже це чудова можливість зрозуміти, якою мірою впливає відданість релігії на погляди, характер, повсякденний побут людини.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси