Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Від такої «капусти» діти навряд чи відмовляться

02.07.2014 / 966

Напередодні священного Рамадану завершився тритижневий літній табір для дітей і підлітків в Ісламському культурному центрі Одеси. Вихованці, однак, бажають «продовження банкету», яким і стане насичена програма для дітей і підлітків на місяць Рамадан.

Організатори табору забезпечили максимально продуктивне поєднання навчання й дозвілля: 4 астрономічні години занять на день (вивчення Корану, хадисів, основ арабської мови, практичні уроки з молитви й обмивання) щедро доповнювалися рухливими іграми, конкурсами, творчим дозвіллям. Украй уважно поставилися і до питання харчування дітей: гарячими обідами їх забезпечував Газі Мустафа. Величезний шквал позитивних емоцій викликали поїздки в зоопарк і на виставку живих метеликів.

Дівчатка зі старшої групи відвідали майстер-клас з приготування тортів і кондитерського оформлення їх мастикою. Підлітки підійшли до виготовлення власного торта з гумором, і, як наслідок, перед дорослими постав кондитерський виріб у вигляді... качана капусти. Цей «овоч», бути може, не відрізнявся дієтично, але  смак й оформлення перевищили усі очікування.

Після завершення табору для всіх учасників влаштували екзамен з метою перевірки рівня засвоєння матеріалу, а після провели святковий концерт і вручили пам'ятні подарунки.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси